FC Hermannstadt - U Cluj, Live Video Online, în sferturile Cupei României

Por um escritor misterioso

Descrição

Andrei Nicolescu a dezvăluit aspectul care va fi hotărâtor pentru Dinamo în perioada de transferuri. Formația din Șos. Ștefan cel Mare se pregătește pentru o campanie puternică de transferuri în această iarnă, după ce jucătorii […]
FC Hermannstadt - Universitatea Cluj, bătălia pentru locul 2 în Liga 2
FC Hermannstadt-CFR Cluj, 1-0. Echipa lui Mandorlini termină turul campionatului cu un EȘEC
Corvinul Hunedoara, calificare en-fanfare în sferturile din Cupa României. Hermannstadt, victorie miraculoasă în prelungiri
Astra Giurgiu - FC Hermannstadt 2-1. Echipa lui Eugen Neagoe, o nouă victorie în Liga 1
CUPA ROMÂNIEI, Farul Constanța - CFR Cluj 0-0, 'U' Cluj - Rapid București 0-0
FC Hermannstadt câștigă grupa și se califică în sferturile Cupei României, Sport
Video Sepsi - U Cluj 0-0 (5-4 d.l.d.). Covăsnenii câștigă Cupa României! Niczuly a apărat trei lovituri de la 11 metri
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României. Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport
Cupa României INIMA FOTBALULUI ROMÂNESC
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Sepsi a câştigat Cupa României, după o finală dramatică cu U Cluj! Meciul s-a decis la loviturile de departajare - Antena Sport
Exclusiv Reacția celor de la CFR Cluj după ce ardelenii și-au aflat adversara din ”sferturile” Cupei României
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)