Por um escritor misterioso

Descrição

POLI IAȘI - HERMANNSTADT 0-1 » Poli Iași, prima retrogradată matematic în Liga 2!
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Rapid, neînvinsă de 6 meciuri în SuperLigă! Giuleștenii au obținut un punct din deplasarea la Hermannstadt - Eurosport
Superliga// Runda 17-a//Hermannstadt – Poli Iași 0-0// Petrescu, de la gazde, ratează un penalty în minutul 90+5!
O vijelie puternică a oprit meciul U Cluj - Poli Iași. Partida se reia luni, 4 septembrie, din minutul 54
Poli Iași vs Farul Constanța în direct 1 decembrie 2023 VIDE, lifestyle 群組
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Poli Iași - Sepsi 1-0. Covăsnenii au pierdut a 6-a partidă consecutivă în Liga 1 - Antena Sport
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Andrei Cristea aduce victoria moldovenilor după un penalty transformat în minutul 68
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)